חיפוש
דלג על חיפוש
עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

איגרת לראש השנה

                                                                                       11/09/07  

מכתב למיילדות ערב ראש השנה .

 ערב כניסתה של השנה החדשה  המביאה עימה הרבה תיקווה לחיזוק ולקידום מעמדנו המקצועי, רצון לעשייה, התקדמות, יצירה, וחברות טובה אני מאחלת לנו, לכל המיילדות חברות הארגון  ולאלו שעדיין לא, אך בקרוב תהיינה,

שנה טובה ופורייה שנת בריאות, שגשוג והגשמת כל היעדים, המטרות  והחלומות.

בראש השנה אנחנו מסכמים את שנעשה והיה בשנה החולפת, ומדברים על ההתחלות החדשות הצפויות לנו בפרוס השנה החדשה.

אני רוצה לספר לכן בגאווה רבה על העשייה הרבה שלנו ועל דברים חדשים שיצרנו ומתאימים לתחילתה של השנה החדשה.

על ערב נפלא, חוויתי, תרבותי, מגבש שיצר גאוות יחידה למיילדות ישראל, שנפגשו בתיאטרון הערבי יהודי ביפו וצפו במשותף בהצגה " האוהל האדום ".

על מתכונת חדשה לכנס נשים הרות בשיתוף עם חברתSBC  שכולו בחסות ארגון המיילדות וכל תכניו יינתנו על ידי מיילדות והבמה כולה תהייה של ארגון המיילדות בישראל לטובת מיצוב וחיזוק מעמדנו המקצועי ולמען יקבלו היולדות את המידע והטיפול המקצועי ביותר מאיתנו נשות המקצוע, המיילדות .

על התחדשותו של אתר האינטרנט שלנו שממנו אנו שואבות מידע, יכולות להיכנס לדו שיח מקצועי בפורום שכולו רק למיילדות. ויש בו, באתר, הרבה מאד קטגוריות מעניינות ששווה לכולן להירשם ולעודד מיילדות אחרות להצטרף גם כן .

בין ובתוך כל אלה מיסדנו את עבודתן של ועדות החינוך והמחקר וקיימנו שלושה ימי עיון ארציים ובקרוב יתקיים יום עיון נוסף באחריותה של ועדת החינוך.

 ועדת מחקר עובדת קשה על מנת שנוכל לשלוח מספר מחקרים לכנס הבינלאומי למחקר בסיעוד שיתקיים בארץ בקיץ 2008 .

אנחנו מקדישות הרבה זמן ומחשבה לקידום וחיזוק מעמדה של המיילדת כזו הנותנת את הטיפול הכוללני ליולדת, כאשת המקצוע הטובה ביותר .

 חשוב שנחזק אחת את השנייה גם בשעות הקשות כאשר עומס העבודה הוא אדיר, ונאמר אחת לשנייה: אני כאן ליד היולדת כי אני אשת המקצוע הטובה ביותר שצריכה להיות עכשיו ברגע זה ליד היולדת.

ונזכור כי היולדות מאד רוצות, וגם אומרות בקול רם : אני יולדת בתמיכת מיילדת!  אני רוצה לצידי מיילדת צמודה!

לא נשאיר מקום לאחרים לתת את הטיפול וניתן ליולדת את הטיפול המיטבי והמרבי כדי שהיא תרצה רק אותנו המיילדות כי אנחנו המקצועיות.

אני מאחלת לעצמנו שנמשיך באותה תנופת עשייה, ושכל מיילדת תרצה להיות שותפה לעשייה וגאה על השתייכותה לארגון, שנמשיך לדאוג לכל בני משפחתנו, והם שותפינו, ימשיכו לפרגן לנו, שכל ילדנו יחזרו בשלום, בריאים ושלמים באשר הם נמצאים.

 

                                                                   שנה טובה,

                                                                   איריס רז

                                                                   יו"ר ארגון המיילדות בישראל

עבור לתוכן העמוד