חיפוש
דלג על חיפוש
עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

לכבוד המעבר - הרמת כוסית לראש השנה תשע"ב

ראש השנה תשע"ב

אני מלווה את חדר לידה זה העשור הרביעי. חדר לידה מהווה עבורי בית ומשפחה במשך חיי המקצועיים לאורך השנים. היו תמורות ושינויים וחוויות טובות ופחות טובות, אך החוויה הכי מעצימה והכי חשובה ששינתה את פני ההיסטוריה שלנו, זה המעבר לחדרי הלידה החדשים.

מתלווים לכך רגשות מעורבים של עצב ושמחה ולא מעט דאגה. מחדר לידה ישן שהתבלה והתאים לזמנים ההם, עברנו למקום חדש וחדיש עם כל השכלולים והקידמה. כעת נוביל לא רק באיכות הטיפול ובצוות האיכפתי והחם אלא גם בתנאים המלונאיים שכיום טובים אף יותר מאלו שבמרכז.

חדר הלידה שלנו הפורה, הגדול והמשוכלל בארץ, עם הצוות המקצועי ביותר (ועל זה יש לנו קבלות)פותח את שעריו לנשות הנגב. השגנו גם צדק חברתי  בתחום וזאת הודות לתרומה הנדיבה של משפ' סבן. כיום היולדות באות אלינו בעקבות הטיפול האיכותי, הצוות החם, והתנאים המלונאיים הטובים ביותר.

הלידה הראשונה בחדר לידה החדש התרחשה בתאריך 4.9 .2011 בשעה 8:00 בבוקר. לידה שאזכור כל חיי. הכל היה מוכן לקליטת היולדת הראשונה וכמובן לעוד כ- 20 אחרות באותו היום, ולעוד יותר מ- 1000 במהלך החודש.

אני עדיין לא מאמינה כשאני מגיעה בבוקר לחניה החדשה למקום האדיר הזה, רואה את השלט ושואלת את עצמי "האם זה אמיתי?", נכנסת פנימה ורואה את הצוות במיון ושואלת איך היה וממשיכה לקומה השלישית ועדיין עם דפיקות לב. האם זה הבית החדש שלי?

אני יודעת שעדיין לא הכל מושלם וצריך הרבה סבלנות ואורך רוח. לא הכל ע"פ הצרכים והדרישות של כולם. אנחנו בתקופת הסתגלות ובניית תבניות  ותהליכי עבודה שונים וחדשים ויש צורך בזמן ובסבלנות.

אני מודה לכולם על התמיכה ועל העזרה ומאחלת שנה טובה, עבודה פוריה ומספקת עם כבוד הדדי.

 

מדברי סביונה בן איון, מנהלת הסיעוד בחדר לידה סורוקה.

בטקס הרמת כוסית לשנה החדשה ראש השנה תשע"ב

עבור לתוכן העמוד