חיפוש
דלג על חיפוש
עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

ביקורת סרטים

לידה אורגזמית

לידה אורגזמית

סרט דוקומנטרי אודות הסוד השמור ביותר בעולם. לידה יכולה להיות מהנה.

Microbirth

הסרט פותח צוהר לעולם חדש העוסק ב - Microbiom - עולם החיידקים החי עימנו בשיתוף מלא ואת רובנו אנחנו לא מכירים. הסרט חינם לצפיה עד 2.1.2015
ילוד אישה

ילוד אישה

מתוך הכתוב באתר יוטיוב: נדמה כי "בייבי בום" המלווה זוגות בהריון עד חדר לידה היא רעיון חדשני של עידן הריאליטי, אבל בחיטוט בנבכי הטלוויזיה בישראל מצאנו כי כבר לפני כ-20 שנה היה מן "בייבי בום" שכזה.
לסרט שצולם בשנת 1995 קראו "ילוד אישה" (שידורי קשת, עבור ערוץ 2, מפיקה נורית קידר) ובמהלכו עקב ירון לונדון (שגם ביים, ערך וקריין) אחר שתי משפחות בחודשי ההיריון האחרונים שלהם, בבדיקות, בהתלבטויות וכמובן גם בלידה עצמה (בחדר הלידה של בי"ח מאיר בכפר סבא) ולאחריה. הסרט "ילוד אישה" הוקרן בערוץ 2 לקראת ראש השנה תשנ"ו.
הקצב של הסרט, המוסיקה המלווה אותו, העריכה, האפקטים וכו' מתאימים לקצב של פעם, אבל כל היתר נראה בהחלט כמו גרסה מוקדמת של "בייבי בום" בת ימינו.
כאן תוכלו לצפות בתור הדגמה, בפתיחה של הסרט. צפייה מהנה
Microbirth

Microbirth

סרט דוקומנטרי חדש יוצא לאור ב- 20 לספטמבר אם מישהו יודע על הקרנה בארץ, נשמח לשמוע!
בינתיים טריילר מאתר הסרט
Guerilla Midwife

Guerilla Midwife

Guerrilla Midwife follows Ibu Robin Lim into the trenches of her work. From Bali, where hemorrhaging after childbirth is the leading cause of death, into the Tsunami disaster zone in Aceh, where her battle is fought with only one weapon, love

מיילדת! Call the midwife

סדרה בריטית שתשודר ממחר בערוץ 1, היא דרמה על מיילדות שעבדו בחסות הכנסייה בשכונת העוני האיסט אנד בלונדון בשנות ה-50 של המאה הקודמת. מיילדות קהילתית במיטבה!
קישור לסדרה באנגלית
http://www.bbc.co.uk/programmes/b01b2w7d

All my babies

סרט שהופק בשנות החמישים ע"י המחלקה לבריאות הציבור במשרד הבריאות במדינת ג'ורג'יה ארה"ב.
סרט קצר, שחור לבן ומופלא!

חבלים וקשרים

הסרט הדוקומנטרי "חבלים וקשרים" שנעשה בידי הבמאי מיכאל לב-טוב והוקרן בזמנו בערוץ הראשון. מדובר בסרט העוסק בלידה, בחיים ובמוות ומלווה את הסופר חיים באר בעקבות ספרו "חבלים".
עבור לתוכן העמוד