חיפוש
דלג על חיפוש
עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

יראת המיילדות

מתוך עטיפת הספר:
"בכל יום באים לעולם אלפי ילדים באירוע  רווי רגשות, ושותפים לו בני המשפחה והצוות הרפואי בחדר הלידה. במרבית המקרים הלידה מסתיימת בטוב והתרגשות גדולה ממלאת את החדר, אך מה קורה במקרים האחרים? להחלטות הצוות הרפואי ולמעשיו בחדר הלידה השפעה מכריעה על מהלך הלידה וגורל היילוד. בחדר הזה תמצאו חיוכים, דמעות, צחוק זעקות כאב. אדרנלין, דם ואנשים מסורים העובדים מסביב לשעון.
בקולה הייחודי ובאהבה רבה למקצוע, עדנה לובובסקי, מיילדת ירושלמית מוכרת, פותחת צוהר לחדר הלידה ומסכמת 40 שנות מיילדות. לצד הסברים מפורטים של שלבי הלידה, סיבוכים אפשריים ודרכי התמודדות אתם, מובאים ספורים מרגשים וכואבים שחוותה בשנות עבודתה הרבות.  בדרכה נקרו דילמות והחלטות אתיות לא פשוטות, והיא ניתחה אותן ברגישות רבה באיזמל אנושי וערכי. כמו כן משולבים בספר קטעים של "מיילדות מבוססת ראיות" מפי דר' מיכל ליברגל אשר מציגים את נקודת המבט המדעית..."


כשניגשתי לקרוא את הספר לא ידעתי מה מצפה לי. ספר קטן עם שם כבד, אבל כשפתחתי אותו גיליתי אוצר בלום של סיפורים מדרכה הארוכה של עדנה כמיילדת.

סיפורים שהרבה ניסיון וחוכמה בהם, סיפורים שיכולים לשמש קרקע פוריה להוראה של דור העתיד של המיילדות.
בשפה קולחת, מביאה עדנה סיפורים שעם חלקן כולנו יכולות להזדהות, עם חלקן יזדהו בוודאי המיילדות הותיקות, וכולנו יכולות להנות, להתלבט וללמוד מהניסיון שעולה מבין העמודים.
עדנה מוכרת את הספר  בעלות  הוצאתו בלבד וללא מטרת רווח ב-50 שקלים. אפשר ליצור עימה קשר בטלפון 0522867159 או במייל edna.lubovsky@gmail.com

עבור לתוכן העמוד