החלקת פרוטאין – פתרון טבעי לשיער בריא יותר

ספט 12, 2023

עבור נשים רבות, המרדף אחר מראה השיער המושלם הוא מרדף אינו פוסק – הרי מי לא רוצה ליהנות ולקבל המון מחמאות בגלל שיש לה שיער בריא ושופע, מלא לחות וברק? ובכן, למרבה הצער – לא כולן נולדו עם גנטיקה של שיער חלק ולשם כך, נשים רבות מחפשות אחר הפתרון המושלם של טיפול החלקת פרוטאין שיעניק להן את המראה הנשגב. ובכן, בעוד כי קיים מגוון רחב מאוד של טיפולים מסוג זה, ראוי לציין כי אחד המומלצים שבהם הוא טיפול החלקה אורגנית פרוטאין – טיפול עליו החלטנו להרחיב לכן במהלך כתבה זו.

רקע מקדים על חלבון בשיער

החלקה אורגנית פרוטאין זוהי בעצם החלקת שיער טבעית לגמרי, כאשר היא מבוססת ברובה על חלבון המיוצר באופן טבעי בגוף האדם. למעשה, ניתן לדמות את השערה למעין גליל מוארך, גליל אשר עשוי בעיקר על בסיס אותו חלבון, כאשר כל שערה מורכבת משלוש שכבות עיקריות: ליבה, קורטקס וקשקשית. המשמעותית שבהן היא שכבת הקורטקס שזוהי בעצם השכבה הפנימית ביותר, כאשר היא מורכבת בעיקר מחלבון הקראטין, חלבון המצוי גם בין היתר בציפורניים שלנו ותפקידו העיקרי הוא להיות אחראי על המבנה הקשיח של הרקמה. כמו כן, כדאי לציין כי קראטין נחשב לשרשרת חומצות אמינו אשר מתקפלת אל מבנה תלת ממדי צפוף שבעצם מביא לאותה הרקמה שהוא אחראי עליה קשיחות.

למה כדאי לעשות החלקה אורגנית פרוטאין?

פתרון טבעי ובטוח – מאחר ואמור, מדובר על פתרון טבעי שמבוסס ברובו על חלבון המיוצר בשיער שלנו באופן טבעי, טיפול החלקת חלבון הוא טיפול בטוח לגמרי מכיוון שאינו כולל שימוש יתר בכימיקלים ושאר חומרים מסוכנים שעלולים להביא איתם שלל תופעות לוואי.

מתאים לכל הסוגים – החלקה אורגנית פרוטאין זו החלקת שיער שמתאימה לכל סוגי השיער, החל משיער מתולתל ועד לשיער מעט גלי, כך שהטיפול יהיה נהדר עבור כל מי שרוצה להעשיר את מראה השיער שלו.

גם משקם – ייעודו העיקרי של טיפול החלקה אורגנית פרוטאין היה לשקם שיער יבש או פגום, כך שלא רק ניתן על ידי טיפול זה לבצע החלקת שיער זמנית, אלא גם ניתן לשקם לגמרי את מראה השיער.

לסיכום

כאשר אתם מחפשים אחר מראה השיער המושלם, במקרים רבים תצטרכו לעבור החלקה לשם כך. אולם, מרבית סוגי ההחלקה הקיימים היום בישראל מכילים שורה של כימיקלים מסוכנים שמלבד היותם מלאים בתופעות לוואי, הם לא נעימים בתחושתם ומלווים בריח חריף ולא נעים. ובכן, במידה ואתם מחפשים אחר האלטרנטיבה הטובה והבטוחה ביותר – ייתכן כי תמצאו את שחיפשתם על ידי עריכת טיפול החלקה אורגנית פרוטאין.

דילוג לתוכן