ייעוץ משכנתאות: לקראת ההלוואה החשובה בחייך כדאי להיעזר בליווי מקצועי

מאי 7, 2023

אתן עומדות בפני אחת מההחלטות הכלכליות הרציניות וכבדות המשקל שתקבלו בחייכן – משכנתא לצורך רכישת דירה משלכן. אין ספק שיוקר המחייה בישראל מקשה באופן משמעותי על זוגות צעירים לרכוש בית משלהם.

זוג ממעמד הביניים שמצליח להתקרב למצב בו ניתן לדמיין רכישת דירה מתמודד עם שאלות רבות שהתשובות אליהן הם דרמטיות ויש להן השפעה מכרעת על התנהלותם הכלכלית בשנים הקרובות. על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטות הכי נכונות עבורכן ועבור המשפחה שלכן, כדאי מאוד ליצור קשר עם בעל מקצוע ולקבל ייעוץ משכנתאות שיאפשר לכן את ההחלטה הנכונה ביותר ולהגשים את חלום הדירה באופן מיטבי.

מהו ייעוץ משכנתאות?

ייעוץ משכנתאות הוא שירות שניתן על ידי איש מקצוע שבידיו הידע והניסיון ללוות את תהליך רכישת הבית שלכן מהפן המימוני (הכספים שיממנו את הבית שלכן).

מה ייתן לנו ייעוץ משכנתאות?

באופן אידיאלי, ייעוץ משכנתאות הוא שירות שיינתן לכן על ידי איש או אשת מקצוע בעלי ידע וניסיון נרחבים בתחום הנדל"ן והמשכנתא. בתהליך ייעוץ משכנתאות יוכל היועץ לכוון אתכן לעסקה המתאימה והמדויקת ביותר עבורכן תוך שמירה על האינטרסים הכלכליים שלך מול שלל הגורמים מולם תעבדו (בנקים).

בנוסף, בתהליך ייעוץ משכנתאות מקצועי תוכלו לקבל ליווי לא רק בתהליך לקיחת המשכנתא אלא גם בשלב הכניסה לבית ולאורך שנות תשלום המשכנתא. ליווי שכזה יאפשר לכן לרכוש בית בראש שקט.

איך לבחור ייעוץ משכנתאות?

הבעיה בישראל היא שכיום אין רגולציה כלל בתחום הייעוץ ובתוכו גם ייעוץ משכנתאות. ישנם אין ספור יועצים שמבטיחים ייעוץ משכנתאות אך יכולתם להציע לך ליווי מקצועי ואמין מוטלת לעתים רבות בספק, שכן אין להם את הידע והניסיון הנחוץ כדי לעסוק בנושא מורכב שכזה.

לכן, כשבוחרים בשירות ייעוץ משכנתאות חשוב לוודא כי ליועץ שבחרתם ישנן המלצות והצלחות בחיפוש פשוט בגוגל ניתן לוודא כי אין נגדו פסקי דין, שיש בידיו תו תקן מאחד מהגופים שמגנים על זכויות הציבור ושיש לו המלצות טובות מלקוחות קודמים ומרוצים. הקפדה על הדברים הנ"ל תעניק לכם אינדיקציה אם היועץ שאיתו אתם שוקלים לעבוד הוא היועץ הנכון עבורכם.

לסיכום: אם הגעתן לרגע בו אתן מעוניינות לעשות את הצעד ולרכוש בית משלכן, ליווי של יועץ פיננסי עשוי להיות לכן לעזר רב ולאפשר לכן לקבל את אחת מההחלטות הכלכליות החשובות שתקבלו בחייכן בעזרת ייעוץ מקצועי ואמין וליווי מההתחלה ועד לסיום תשלום המשכנתא.

דילוג לתוכן